שירותי מנוף בצפון

באמצעות שימוש במנוף בהובלת דירה ניתן לקצר משמעותית את הזמנים. במצבים בהם ההובלה מתבצעת לדירות בקומה הראשונה או קומת קרקע ההבדלים פחותים יותר, אך בימינו ישנם בניינים בגובה של 20 ו-30 קומות גם לא באזורי משרדים אלא שכונות מגורים. הובלה לדירה גבוהה כזו עלולה להיות ארוכה ביותר כיוון שהסבלים צריכים להתמודד עם גרמי מדרגות רבים.

יחד עם העובדה שעלייה בגרם מדרגות עלולה להיות מסוכנת עם רהיטים כמו מקרר, חלקי ארונות וגם ציוד שביר שעלול להיפגע בגל למעידות, לא כל דבר אפשר להרים באמצעות הידיים. כלי נגינה גדולים כמו צ'לו או פסנתר יכולים להיות משימה מאוד מורכבת עד כי בלתי אפשרית בגרמני מדרגות ישנים. חבטות רבות עלולות לשבור או לשרוט אותן דבר שיוביל לנזק כספי גבוה מאוד.

אמנם ישנן מעליות בבניינים בעלי קומות גבוהות אך לא תמיד מעלית זו יכולה לשמש למשא. בלי שירותי מנוף ישנם חלקי ריהוט ומוצרים מסוימים שלא יוכלו להיכנס במעלית שמשמשת למגורים ובמקרים רבים השימוש גם אסור. ישנן ועדי בתים שמתירים להשתמש במעליות אלו לצורכי הובלה ובאזורים משרדיים כמעט תמיד ישנה מעלית שירות גדולה יותר. בבניין שכונתי בן 8 קומות בוודאי שטח המעלית לא תספיק לצורכי ההובלה.

×

שלום !

פנו אלינו בוואצאפ להצעת מחיר

× שלום איך נוכל לעזור ?